Domek zlokalizowany jest 10 km od Krynicy Zdrój, 2 km od granicy ze Słowacją. Usytuowany jest pod lasem, w malowniczej, cichej okolicy.

W domku może wygodnie wypoczywać aż 10 osób. Składa się z trzech kondygnacji. Na parterze mieści się sala chlebowa, sauna, toaleta i pomieszczenie gospodarcze. Na pierwszym piętrze znajduje się kuchnia z jadalnią, salon z sofami i telewizorem, część z kominkiem, taras, toaleta z prysznicem i przedpokój. Na drugim piętrze są aż trzy sypialnie i łazienka z wanną.

Na zewnątrz, przy wyjściu z sali chlebowej, znajduje się bania z podgrzewaną wodą, czynna przez cały rok (po wcześniejszym zarezerwowaniu).

Istnieje możliwość zorganizowania imprezy dla większej grupy w sali z piecem chlebowym, w której bez trudu zmieści się 20 osób; lub w altanie z grillem, gdzie może bawić się aż 30-40 osób. Możliwe jest również zamówienie cateringu lub obsługi kucharza.

Do posesji prowadzi leśna, utwardzona droga. Na jej terenie znajduje się parking. Od najbliższego sklepu spożywczego Gości domku dzieli tylko 300 m, a od przystanku autobusowego 250 m.

Domek stanowi doskonałą bazę wypadową dla uczestników wypraw na skuterach śnieżnych. Jest idealnym miejscem na zimę, ale atrakcyjnym również latem.

Domek jest rozszerzeniem oferty Pensjonatu Małopolanka & Spa, który mieści się w samym sercu Krynicy-Zdrój, przy Deptaku Głównym. Zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku, gdzie na bieżąco zamieszczamy ciekawe informacje dotyczące wszystkich naszych obiektów.

Cennik:

1 doba:800 zł
2 doby:1500 zł
3 doby:2100 zł
każda następna doba:600 zł

W domku może mieszkać maksymalnie 10 osób.

Możliwe jest również zaplanowanie dłuższego pobytu w naszym domku, do czego serdecznie zachęcamy.

W celu rezerwacji prosimy o kontakt z recepcją Pensjonatu Małopolanka & Spa
184 715 896, recepcja@malopolanka.eu